top of page

Sezóna 2023

Vyberte si počet kytíc, ktorými obdarujete seba alebo spravíte radosť komukoľvek, na kom Vám záleží a to kedykoľvek, keď dostanete chuť na krásu, vôňu a pestrosť.....

Jednoducho, Len Tak.

KVETINOVÉ Predplatné

Miesto pre video

AKO FUNGUJE NAŠE KVETINOVÉ PREDPLATNÉ

- Zvoľte si počet kytíc - 4, 8 alebo 12

- Zvoľte si požadovanú veľkosť kytice, ktorú uprednostňujete. V ponuke máme kytice vo veľkosti S a M.

Veľkosť S obsahuje 25 stoniek a veľkosť M obsahuje 33 stoniek

- Ponúkame možnosť osobného odberu u nás v obci Holice alebo doručenie v ramci Bratislavy, Senca, Dunajskej Stredy a v ich okolí (7,50 EUR).

IMG_5861.jpg

S

IMG_5863.jpg

M

Ak už ste majiteľom kvetinového predplatného

Vyberte si čas, dátum a miesto doručenia kytice a nezabudnite, že nie ste ničím viazaný. Potešte napríklad seba a súčasne aj niekoho blízkeho v rovnaký deň, ale s doručením na rôzne adresy.

Naše kvetinové predplatné je originálnym riešením pre sviatky a narodeniny.

Okrem toho, že oslávenca obdarujete čerstvým kvetmi, hlavnou výhodou pre Vás je, že si doručenie  môžte objednať niekoľko mesiacov dopredu, a teda všetky sviatky a narodeniny vypustiť z hlavy. 

Originalitu Vám zabalíme ako Vianočný darček.

Naše kvetinové predplatné je skvelý Vianočný darček pre vašich blízkych, ktorý milujú kvety tak,  ako my. My Vám naše predplatné krásne zabalíme, následne doručíme a vy ho v správnu chvíľu dáte pod vianočný stromček.

Mysleli sme aj na prekvapenia, pre kohokoľvek. 

Pošlite kvety svojej manželke, priateľke, kamarátke, mame, alebo komukoľvek, koho chcete prekvapiť LenTak.

Blíži sa nejaká udalosť?

Narodenie bábätka, vysvedčenie v škole, promócia, deň matiek, svadba, smútočná udalosť,  …kvetinové predplatné vie vniesť tú sprvnú emóciu ku každej udalosti.

A teraz, keď už sme mysleli na všetkých je čas potešiť seba, vášnivého milovníka kvetín a urobiť si radosť.

Využi naše kvetinové predplatné len a len pre seba pre svoju radosť, a ak si náhodou bláznivý vašnivý milovník kvetín, obklop sa viacerími kyticami naraz. 

A ak ti nestačí naše kvetinové predplatné pre radosť spoznaj našu Kvetinovú sezónu.

Každý mesiac nám v našej voňavej záhrade kvitnú, iné druhy, tým padom iné farby, vône, tvary, rozmery, a ak si rozložíš svoje kvetinové predplatné, zistíš ako u nás vyzerá naša kvetinová sezóna.

 

PAR TIPOV AKO VUZIT NAŠÉ KVETINOVÉ PREDPLATNÉ

Tešíme sa na Tvoju kúpu nášho kvetinového predplatného, a bude nám cťou doprevádzať ťa našimi kvetmi pri udalostiach, ktoré ťa čakajú v roku 2023.

bottom of page