top of page
Img538_edited_edited.png

Svadobný kvetinový balíček - Zóna

Ponúkame svadobné zdobenie vami preferovanej zóny z nášho výberu.

Welcome zóna+Zasadací poriadok

Dominantou tejto zóny bude uvítacia tabuľa v súlade s vašim svadobným príbehom, a dozdobenie priestoru, v ktorom budete vítať vašich svadobných hostí.

Usaďte sa je zóna, kde spájame vaše očakávania a naše kreatívne videnie v atraktívny ale zároveň funkčný a potrebný prvok svadby.

Ráno v objatí kvetín

Zobúdzajte sa v deň vašej svadby v objatí kvetín. Zóna vytvorená len pre vás, pre spríjemnenie času vašich príprav, líčnia, obliekania či trávenia času s vašimi družičkami, pre navodenie svadobnej atmosféry alebo dotvorenie vašho svadobného príbehu.

Ceremoniál

Zóna svadobného obradu Ceremoniál zahŕňa kvetinovú výzdobu obradného miesta, slavobrány, svadobnej uličky, stoličiek alebo lavíc pre svadobných hostí.

Foto zóna

Momentálne je foto zóna prevažne typyzovaná, ale mala by byť osobným prvkom, čo spraví svadby od seba odlišnými, preto radi spolu s vami vytvoríme fotozónu hodnú vášho svadobného príbehu.

 Hlavný stôl

Keďže svadba je príbehom dvoch ľudí, preto si myslíme, že mladomanželská zóna by mala byť práve pre vás dvoch a byť dominantou celého svadobného večera.

Hosťovská zóna

Výzdoba hosťovských stolov  s dôrazom na váš svadobný príbeh.

Lounge zóna

Radi vám vytvoríme plnohodnotnú a zážitkovú zónu oddychu pre vás a vašich hostí.

Výzdoba stropu

Ak to možnosti priestoru dovoľujú, radi vám pripravíme atypické zdobenie sály zo stropu.

bottom of page